Випромінювач особливовибухобезпечний акумуляторний ручний "Ліхтар-УФ"

Випромінювач "Ліхтар-УФ" є ручним акумуляторним приладом та призначений для перевірки працездатності сповіщувачів полум'я, що реагують на УФ-випромінювання в діапазоні частот 185 ... 400 нм, встановлених в складі пожежно-охоронної сигналізації для контролю займання в виробничих, комунальних і на технологічних об'єктах.

Випромінювачі "Ліхтар-УФ" використовується для перевірки працездатності сповіщувачів полум'я АЛМАЗ у вибухобезпечному виконанні 03-Ex.

Випромінювачі відносяться до групи II, мають маркування вибухозахисту II 1G Ex ia IIA T6 Ga і можуть експлуатуватися у вибухонебезпечних зонах приміщень і зовнішніх установок, де можливе утворення вибухонебезпечних сумішей газу та/або пилу, за умови, що газ і/або пил не поглинають УФ-випромінювання в діапазоні частот 185 ... 400 нм.

Випромінювачі розраховані на безперервну роботу при температурі навколишнього повітря від мінус 20 до плюс 35 ºС з можливістю короткочасної роботи при температурі до плюс 45 °С. Відносна вологість навколишнього середовища при температурі плюс 25 °С - 98 ± 2% (з конденсацією вологи).


   Задайте Ваші питання по
"Випромінювач особливовибухобезпечний акумуляторний ручний "Ліхтар-УФ""

  Надсилання повідомлення ... Будь ласка, зачекайте.

Інші продукти розділу:

Сповіщувачі полум'я пожежні "Алмаз"
Сповіщувачі полум'я пожежні "Алмаз"

Сповіщувач пожежний полум'я точковий призначений для виявлення полум'я, що виходить від вогнищ загорянь і супроводжується ультрафіолетовим випромінюванням в діапазоні довжин хвиль від 220 до 280 нм. Сповіщувач встановлюється в приміщеннях різних будівель і споруд.