Політика конфіденційності

Ця Політика конфіденційності визначає порядок обробки та захисту персональної інформації про користувачів, яку сайт technotrade.ua може отримати під час використання ними cайту. Перед використанням сайту, користувачам слід ознайомитися з умовами цієї Політики конфіденційності.

Дата останнього перегляду: 24 серпня, 2022 р.

 1. 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  1. 1.1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Технотрейд» (далі – Компанія) з повагою ставиться до конфіденційності персональної інформації та прагне її захищати. Дана Політика конфіденційності та захисту персональних даних (далі — Політика) описує порядок обробки та захисту інформації про фізичних осіб (далі — Користувачі), які використовують сайт technotrade.ua (далі — Сайт), інформацію, продукти і послуги Компанії.
  2. 1.2. Використання Сайту в будь-якій формі означає повну згоду Користувача з умовами цієї Політики конфіденційності та зазначеними в ній умовами збору, обробки, зберігання, захисту, зміни та видалення його персональної інформації. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен утриматися від відвідування та використання Сайту.
  3. 1.3. Політика конфіденційності, а також будь-яка з її частин може бути змінена Компанією без будь-якого спеціального повідомлення і без виплати будь-якої компенсації у зв'язку з цим. Нова редакція Політики конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті.
  4. 1.4. Надаючи свої персональні дані, Користувач надає Компанії згоду на збір, обробку і використання своїх персональних даних відповідно до законодавства України різними способами з метою, зазначеною в даній Політиці.
 2. 2. СКЛАД ДАНИХ, ЩО ОБРОБЛЯЮТЬСЯ

  Ця Політика поширюється на наступні види персональної інформації:

  1. 2.1. Персональна інформація, що розміщується Користувачами самостійно при оформленні замовлення та/або заповненні форми відправки повідомлення, інша персональна інформація, доступ до якої Користувач надає Компанії через веб-сайти або сервіси третіх осіб, або інша персональна інформація, що розміщується Користувачами в процесі використання Сайту. До персональної інформації, отриманої таким чином, можуть належати, зокрема:
   • прізвище, ім'я та по-батькові,
   • номер телефону,
   • адреса електронної пошти,
   • компанія та посада
   • адреса для доставки замовлення.

   Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

   Персональні дані можуть також включати в себе додаткові дані, що надаються Користувачами за запитом Компанії для того, щоб Компанія могла виконати свої зобов’язання перед Користувачами, в тому числі відповідно до договору на надання послуг або інших нормативних документів і угод, укладених між Користувачем та Компанією.

  2. 2.2. Дані, що автоматично передаються Сайту в процесі його використання за допомогою встановленого на пристрої Користувача програмного забезпечення, в т.ч. дані з cookies.
  3. 2.3. У Сайті можуть бути використані інструменти від третіх сторін, які можуть збирати та обробляти інформацію Користувачів:
   • Google: Можуть бути використані інструменти Google Analytics, Google AdWords, Google Tag Manager, Google Search Console, Google ReCaptcha, інші. Ці дані слугують для збору інформації про дії відвідувачів на Сайті з метою поліпшення якості його змісту і можливостей, а також поліпшення сервісів Компанії. Політика конфіденційності компанії Google: https://policies.google.com/privacy.
 3. 3. МЕТА ЗБОРУ І ОБРОБКИ ДАНИХ
  1. 3.1. Компанія здійснює збір і обробку тільки тієї інформації про Користувачів, в т.ч. їх персональних даних, яка необхідна для виконання зобов'язань Компанії з надання послуг, відповіді на питання, поставлене Користувачем при відправці повідомлення за допомогою Сайту, а також виконання інших зобов'язань, передбачених угодою з Користувачем.
  2. 3.2. Компанія може використовувати персональну інформацію Користувачів для цілей:
   • Надання Користувачам послуг з використанням Сайту і для виконання своїх зобов'язань перед ними, в т.ч. обробки замовлень і запитів.
   • Інформування Користувачів про статус виконання замовлення, а також появу нових продуктів, послуг та матеріалів на Сайті, зворотного зв'язку з Користувачем.
   • Виконання маркетингових задач, проведення статистичних та інших досліджень на основі знеособлених даних.
   • Внутрішнього аналізу даних, проведення досліджень з метою поліпшення продуктів і послуг Компанії, а також взаємодії з клієнтами.
   • Інформування Користувача за допомогою електронних розсилок. Надаючи свої дані, Користувач погоджується на отримання повідомлень рекламно-інформаційного характеру і сервісних повідомлень (розсилок). Якщо Користувач не бажає бути включеним до списку розсилки Компанії, він можете в будь-який час відмовитися від розсилки, повідомивши про це за вказаними в Політиці контактами Компанії.
 4. 4. ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
  1. 4.1. Компанія вживає всіх необхідних і достатніх організаційних та технічних заходів для захисту персональної інформації Користувачів від неправомірного або випадкового доступу до них, несанкціонованого або незаконного розголошення або обробки такої інформації та даних, їх випадкової втрати, знищення або пошкодження.
  2. 4.2. Компанія надає доступ до інформації та персональних даних тільки уповноваженим співробітникам, які дали згоду на забезпечення конфіденційності такої інформації і даних відповідно до вимог Компанії.
  3. 4.3. На Сайті заборонено залишати особисті дані неповнолітніх без згоди батьків або опікунів. Якщо Ви є батьком або опікуном, і Ви знаєте, що ваші діти надали нам свої особисті дані без вашої згоди, зв'яжіться з нами за вказаними в Політиці контактами Компанії.
  4. 4.4. Сайт може містити з інформаційною метою посилання на інші сайти. При переході за посиланням на інші веб-сайти, дія цієї Політики на такі сайти не поширюватиметься. У зв'язку з цим, Компанія рекомендує ознайомитися з політикою конфіденційності та персональних даних кожного сайту перед тим, як передавати їм свої персональні дані.
  5. 4.5. Компанія не передає персональні дані будь-яким іншим організаціям і службам, не зазначеним в цій Політиці конфіденційності. Виняток становить тільки передача інформації при законних вимогах державних органів, які уповноважені здійснювати такі дії Законом України, а також при добровільній згоді Користувача на таку передачу.
  6. 4.6. Будь-яка обробка персональних даних Користувача відповідно до цілей, зазначених вище, в тому числі передача його персональних даних будь-яким третім особам, не вимагає окремої згоди Користувача або окремого повідомлення про таку обробку з боку Компанії.
 5. 5. ЗБЕРІГАННЯ, ЗМІНА І ВИДАЛЕННЯ ДАНИХ
  1. 5.1. Користувач, який надав свої персональні дані Сайту має право на їх зміну і видалення, а також на відкликання своєї згоди на їх використання. Для видалення своїх персональних даних, відкликання згоди на обробку персональних даних, які обробляються Компанією, Користувач може в будь-який звернутися про це с запитом до Компанії за вказаними в Політиці контактами Компанії.
  2. 5.2. Персональні дані користувачів зберігаються на електронних носіях і обробляються без обмеження терміну, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації, або без використання таких засобів, наприклад, коли неавтоматизована обробка персональних даних необхідна в зв’язку з виконанням вимог законодавства.
 6. 6. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
  1. 6.1. Ця політика конфіденційності регулюється Законом України «Про захист персональних даних», а також базується на вимогах Загального регламенту про захист персональних даних Європейського Союзу (GDPR).
  2. 6.2. Відомості про Компанію та її контакти: Товариство з обмеженою відповідальністю «Технотрейд». Адреса для кореспонденції: 04082, Україна, м Київ, вул. Пріорська, 10, оф. 1. Адреса електронної пошти для зворотного зв’язку: mail@technotrade.ua.

   Надішліть нам свої запитання та пропозиції

  Надсилання повідомлення ... Будь ласка, зачекайте.