Контролер PTS-1 для АЗС

Контролер PTS-1 для АЗС служить для управління паливороздавальними колонками і системами вимірювання рівня (рівнемірами), встановленими в резервуарах АЗС і нафтобаз. У контролер PTS-1 вписані протоколи обміну великої кількості різноманітних колонок і систем вимірювання рівня (рівнемірів). Контролер PTS-1 має стандартизований протокол обміну (що працює по інтерфейсу RS-232), який він перетворює в вихідні протоколи ТРК і рівнемірів. Таким чином, запровадивши вхідний протокол обміну контролера PTS-1 можна забезпечити управління єдиним способом будь-якими з підтримуваних колонок і рівнемірів.

Загальна схема роботи #

Схема работы контроллера PTS-1
Натисніть на зображення для збільшення

Контролер PTS-1 застосовується спільно з POS-системами, касовими апаратами і терміналами самообслуговування для АЗС з метою управління паливороздавальними колонками і системами вимірювання рівня (рівнемірами) на АЗС і нафтобазах.

Контролер PTS-1 поставляється з багатим набором програмних інтерфейсів (API), розробленими на популярних мовах програмування, з метою забезпечення швидкої і зручної інтеграції контролера PTS-1 в системи управління для АЗС (POS-системи, касові апарати, терміналами самообслуговування для АЗС, пр ).

Можливості #

Контролер PTS-1 може одночасно керувати до 16 паливороздавальними колонками (заправними місцями). Контролер PTS-1 має 4 незалежні канали управління ТРК, кожен з каналів може бути налаштований незалежно на окремий протокол обміну і параметри зв'язку, таким чином, можливість одночасного управління колонками, які використовують 4 різні протоколу обміну.

Контролер PTS-1 може одночасно керувати до 16 системами вимірювання рівнів (рівнемірами). Контролер PTS-1 має 3 незалежних канали зв'язку з рівнемірами, кожен з каналів може бути налаштований незалежно на окремий протокол обміну і параметри зв'язку, таким чином, можливість одночасного управління рівнемірами, що використовують 3 різні протоколу обміну.

Контролер PTS-1 має можливість забезпечувати одночасне керування паливороздавальними колонками і одночасну зв'язок з системами вимірювання рівня (рівнемірами) від несколькіз систем управління. Таким чином, кожен з підключених контролерів PTS-1 може управляти підключеними ТРК і отримувати дані від рівнемірів.

Контролер PTS-1 підтримує більше 100 брендів паливороздавальних колонок різних виробників, серед яких: 2A, Actronic, Adast (Adamov Systems), AG Walker, Agira, Angi International, Ariel, Aspro, Assytech, Astron, Azt, Baransay, Batchen, Bennett, Blue Sky, Censtar, CFT Clean Fuel, Compac, Coptron, Coritec, Datian Machines, Dem G. Spyrides, Develco, Dong Hwa Prime, Durulsan, Eaglestar, Emgaz Dragon, Epco, Esiwelma, Europump, Falcon LPG, Fornovo Gas, Fuelquip, Fuelsis, Galileo, Gaslin, Gerkon, Gilbarco, Greenfield, Hitachi, Hong Yang, IMW, Intermech, Kalvacha, Kievniigaz, Korea Ene, KPG-2, Kraus, Kwangshin, Lanfeng, LG Ene, Logitron, Maser, Meksan / Wayne SU86, Mekser, Mepsan, Midco, MM Petro (Zap), Motogaz, MS GAs, Nara, Nuova Migas, Nuovo Pignone, PEC (Gallagher Fuel Systems), Petposan, Petroequip, Petromeccanica, Petrotec, Prowalco, Pump Control, Real-Tech, RIX, Safe, Salzkotten, Sanki, Sea Bird, Shelf, Scheidt & Bachmann, Shibata, Slavutich, Somo Petro, Star, Tatsuno (Japan), Tatsuno Europe (former Benc), Tekser, Tokheim, Tokheim India, Tokico, Tominaga, Topaz, Transponder, Ucar Elektric, Unicon-TIT, Vanzetti, Wayne Dresser, Wayne Pignone, Yenen, Zcheng Genuine Machines та ін.

Контролер PTS-1 підтримує більше 35 брендів систем вимірювання рівня (рівнемірів) в резервуарах різних виробників, серед яких: Accu, Alisonic, Assytech, Bluesky, Dut-E, Eaglestar, Ebw, Enraf, Fafnir, Franklin Fueling, Gamicos, Gilbarco Veeder Root, Hectronic, Hong Yang, Humanentec, Incon, Labko, Mts Atg Sensors, ND, North Falcon, Omnicomm, Omntec, Opw, Qingdao Guihe, Start Italiana, Struna, Uniprobe, Vega, Windbell та ін.

Контролер PTS-1 має сертифікат CE і всі необхідні протоколи випробувань.

Особливості та переваги #

  • Підтримка більше 90 різних протоколів обміну паливороздавальних колонок і рівнемірів. Список підтримуваних протоколів безперервно зростає.
  • Розмір кредитної картки для простоти установки в будь-який пристрій.
  • Універсалізуватися підхід до управління обладнанням АЗС: використовуючи контролер PTS-1 управління будь-який з колонок або рівнемірів проводиться однаково системою управління незалежно від нюансів протоколу обміну, використовуваного в колонці або рівнемірів.
  • Перетворення протоколів: у разі якщо POS-система знає протоколи обміну ТРК або рівнемірів, то контролер PTS-1 може використовуватися для перетворення в будь-які інші протоколи обміну ТРК або рівнемірів.
  • Управління в режимі реального часу колонками і рівнемірами. Контролер PTS-1 забезпечує апаратне рішення для стабільної та надійної роботи АЗС.
  • Можливість управляти від декількох систем управління: кілька систем управління можуть одночасно підключатися до контролера PTS-1 по інтерфейсах RS-485 і RS-232.
  • Багатий набір перетворювачів інтерфейсів для паливороздавальних колонок: використовуючи перетворювачі інтерфейсів контролер PTS-2 може підключатися майже до всіх існуючих типів електричних інтерфейсів, використовуваних в колонках.
  • Єдина утиліта для настройки, моніторингу, управління, звітності, самодіагностики і оновлень програмного забезпечення.
  • Багатий набір програмних інтерфейсів (API), розробленими на популярних мовах програмування для швидкої і зручної інтеграції контролера PTS-1 в системи управління для АЗС (POS-системи, касові апарати, терміналами самообслуговування для АЗС, пр).

Технічні характеристики #

ПАРАМЕТР ЗНАЧЕННЯ
Напруга живлення 12 В постійного струму
Споживання струму 400 мА (макс.)
Діапазон температур від -40°C до +80°C
Вага 120 г
Габаритні розміри 85 x 58 x 30 мм

Підтримувані виробники паливороздавальних колонок АЗС та автоматичних стояків наливу нафтобаз #

Підтримувані виробники систем вимірювання рівня і рівнемірів #


   Задайте Ваші питання по
"Контролер PTS-1 для АЗС"

  Надсилання повідомлення ... Будь ласка, зачекайте.

Інші продукти розділу:

Контролер PTS-2 для АЗС
Контролер PTS-2 для АЗС

Контролер PTS-2 для АЗС служить для управління паливороздавальними колонками, рівнемірами та системами вимірювання рівня в резервуарах, ціновими табло, RFID зчитувачами та системами ідентифікації автомобілів на АЗС, нафтобазах та бензовозах.

Контролер MC-4 для управління механічними ПРК
Контролер MC-4 для управління механічними ПРК

Контролер MC-4 для управління механічними ПРК призначений для управління внутрішніми ресурсами паливороздавальної колонки: двигуном, клапанами зниження витрат, датчиками імпульсів, датчиками пістолетів. Контролер MC-4 має вхідний інтерфейс RS-232 для зв'язку з системою управління (POS-системо