Пристрій температурної корекції обсягу нафтопродуктів до 15 °С TVC

Натисніть на зображення для збільшення

Згідно вимогам Постанови КМУ від 22.11.2017 р. № 891 «Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку» власники акцизних складів нафтопродуктів (нафтобаз, АЗС та ін.) зобов'язані обладнами свої склади рівнемірами та витратомірами та передавати з них дані електронними засобами зв'язку. Облік НП повинен вестися в одиницях об'єму, наведеного у 15 °С. Вирішення цього завдання забезпечує Пристрій температурної корекції обсягу нафтопродуктів до 15 °С TVC.

Функціональні можливості #

Пристрій температурної корекції (температурної компенсації) обсягу нафтопродуктів TVC призначено для работи у складі вузолів обліку НП нафтобаз, з витратомірами НП, встановленими на трубопроводах НП та дозволяє у відповідності з п.5.5.2 «Інструкції про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України» виконувати на на акцизних складах розрахунок об'єма світлих НП та скрапленого газа, приведенного до 15°С. При работі разом з Консолью SIUR звітна інформація про об'єм НП, приведений до 15°С, може передаватися на сервер ДПС України.


Звіт Пристрою температурної корекції обсягу нафтопродуктів TVCНатисніть на зображення для збільшення

Пристрій температурної корекції обсягу нафтопродуктів до 15 °С TVC сертифіковано в Україні на відповідність ДСТУ OIML R 117-1:2014 та експлуатується на ряді нафтобаз.


   Задайте Ваші питання по
"Пристрій температурної корекції обсягу нафтопродуктів до 15 °С TVC"

  Надсилання повідомлення ... Будь ласка, зачекайте.

Інші продукти розділу:

Консоль керування відпуском нафтопродуктів і моніторингу рівнемірів SIUR
Консоль керування відпуском нафтопродуктів і моніторингу рівнемірів SIUR

Консоль керування відпуском нафтопродуктів і моніторингу рівнемірів SIUR призначена для: моніторингу поточних залишків нафтопродуктів (НП) і їх параметрів в резервуарах АЗС і нафтобаз за допомогою систем вимірювання рівнів різних виробників моніторингу обсягу відпуску НП

Рівнеміри Alisonic
Рівнеміри Alisonic

Рівнеміри Alisonic використовуються для безперервного вимірювання уровнемя палива (бензин, дизельне паливо, скраплений газ) і підтоварної води в резервуараз на АЗС і нафтобазах. Рівнеміри поставляються довжиною до 20 м в дротовому і бездротовому виконаннях, також в наявності гнучка модифікаці