Україна, Київ, вул. Пріорська, 10

Пристрій температурної корекції обсягу нафтопродуктів до 15 °С TVC

Натисніть на зображення для збільшення

Згідно вимогам Постанови КМУ від 22.11.2017 р. № 891 «Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку» власники акцизних складів нафтопродуктів (нафтобаз, АЗС та ін.) зобов'язані обладнами свої склади рівнемірами та витратомірами та передавати з них дані електронними засобами зв'язку. Облік НП повинен вестися в одиницях об'єму, наведеного у 15 °С. Вирішення цього завдання забезпечує Пристрій температурної корекції обсягу нафтопродуктів до 15 °С TVC.

Функціональні можливості #

Пристрій температурної корекції (температурної компенсації) обсягу нафтопродуктів TVC призначено для работи у складі вузолів обліку НП нафтобаз, з витратомірами НП, встановленими на трубопроводах НП та дозволяє у відповідності з п.5.5.2 «Інструкції про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України» виконувати на на акцизних складах розрахунок об'єма світлих НП та скрапленого газа, приведенного до 15°С. При работі разом з Консолью SIUR звітна інформація про об'єм НП, приведений до 15°С, може передаватися на сервер ДПС України.


Звіт Пристрою температурної корекції обсягу нафтопродуктів TVCНатисніть на зображення для збільшення

Пристрій температурної корекції обсягу нафтопродуктів до 15 °С TVC сертифіковано в Україні на відповідність ДСТУ OIML R 117-1:2014 та експлуатується на ряді нафтобаз.


   Задайте Ваші питання по
"Пристрій температурної корекції обсягу нафтопродуктів до 15 °С TVC"

  Надсилання повідомлення ... Будь ласка, зачекайте.

Інші продукти розділу:

Консоль керування відпуском нафтопродуктів і моніторингу рівнемірів SIUR
Консоль керування відпуском нафтопродуктів і моніторингу рівнемірів SIUR

Консоль керування відпуском нафтопродуктів і моніторингу рівнемірів SIUR призначена для: моніторингу поточних залишків нафтопродуктів (НП) і їх параметрів в резервуарах АЗС і нафтобаз за допомогою систем вимірювання рівнів різних виробників моніторингу обсягу відпуску НП паливозаправними колонками (... Читати більше

Рівнеміри Alisonic
Рівнеміри Alisonic

Рівнеміри Alisonic використовуються для безперервного вимірювання уровнемя палива (бензин, дизельне паливо, скраплений газ) і підтоварної води в резервуараз на АЗС і нафтобазах. Рівнеміри поставляються довжиною до 20 м в дротовому і бездротовому виконаннях, також в наявності гнучка модифікація рівне... Читати більше