Контролер PTS-2 для АЗС

Контролер PTS-2 для АЗС служить для управління паливороздавальними колонками і системами вимірювання рівня (рівнемірами), встановленими в резервуарах АЗС і нафтобаз. У контролер PTS-2 вписані протоколи обміну великої кількості різноманітних колонок і систем вимірювання рівня (рівнемірів). Контролер PTS-2 має стандартизований протокол обміну (що працює по інтерфейсах Ethernet або RS-232), який він перетворює в вихідні протоколи ПРК і рівнемірів. Таким чином, запровадивши вхідний протокол обміну контролера PTS-2 можна забезпечити управління єдиним способом будь-якими з підтримуваних колонок і рівнемірів.

Крім цього, контролер PTS-2 може управляти колонками самостійно, зберігаючи всі здійснені транзакції у себе в пам'яті і автоматично вивантажуючи на віддалений сервер. Також, контролер PTS-2 автоматично відстежує зміни параметрів нафтопродуктів в резервуарах, зберігаючи зміни в пам'яті і автоматично вивантажуючи на зовнішній сервер для аналізу, звітності та відстеження можливих витоків палива і злодійства.

Загальна схема роботи #

Загальна схема роботи контролера PTS-2

Натисніть на зображення для збільшення

Відео #

Особливості #

 • Розмір кредитної картки для простоти установки в будь-який пристрій
 • Підтримує більше 100 різних брендів паливороздавальних колонок
 • Підтримує більше 30 різних брендів систем вимірювання рівня і рівнемірів
 • Підтримує одночасну роботу з 50 паливороздавальними колонками і рівнемірами
 • Шифрування SSL/TLS для безпечного зв'язку
 • Вбудований веб-сервер для моніторингу, конфігурації, звітності та управління
 • Інтерфейси зв'язку: RS-232, RS-485 і Ethernet
 • Багатий набір перетворювачів інтерфейсів
 • Підтримка автоматичної роботи зі збереженням транзакцій і вимірювань параметрів нафтопродуктів в резервуарах в локальну базу даних
 • Підтримка автоматичної вивантаження збережених даних на віддалений сервер
 • Низька вартість

Переваги #

 • Може працювати як самостійно автоматично без системи управління, так і під управлінням систем управління
 • Може встановлюватися всередину паливороздавальної колонки і/або консолі системи вимірювання рівнів для цілей звірки і автоматичної градуювання резервуарів
 • Забезпечує простий спосіб інтеграції в мобільний додаток для управління паливороздавальними колонками і рівнемірами паралельно з існуючою системою управління
 • Має вбудований веб-сервер для управления і звітності, пристосований для роботи навіть з мобільного телефону
 • Автоматичне вивантаження продажів ПРК і виміряних параметрів нафтопродуктів в резервуарах на віддалений сервер для аналізу даних, консолідованої звітності та визначення можливих витоків палива і злодійства

Функціональні можливості #

 • Підтримка більше 90 різних протоколів обміну паливороздавальних колонок і рівнемірів. Список підтримуваних протоколів безперервно зростає. Всі протоколи доступні в єдиній прошивці контролера PTS-2.
 • Одночасне керування 50 паливороздавальними колонками (заправними місцями): контролер PTS-2 має 4 незалежні канали управління ПРК, кожен з каналів може бути налаштований незалежно на окремий протокол обміну і параметри зв'язку, таким чином, можливість одночасного управління колонками, які використовують 4 різні протоколу обміну.
 • Зв'язок з 50 системами вимірювання рівнів (рівнемірами): контролер PTS-2 має 3 незалежних канали зв'язку з рівнемірами, кожен з каналів може бути налаштований незалежно на окремий протокол обміну і параметри зв'язку, таким чином, можливість одночасного управління рівнемірами, що використовують 3 різні протоколу обміну.
 • Універсалізований підхід до управління обладнанням АЗС: використовуючи контролер PTS-2 управління будь-який з колонок або рівнемірів проводиться однаково системою управління незалежно від нюансів протоколу обміну, використовуваного в колонці або рівнемірів.
 • Автоматичний режим роботи: контролер PTS-2 здатний автоматично управляти колонками і зберігати всі продажі, а також зміни параметрів палива в резервуарах в базу даних з можливістю формувати звіти.
 • Автоматичне вивантаження даних на віддалений сервер: контролер PTS-2 може відправляти дані продажів колонок і зміни параметрів палива в резервуарах на віддалений сервер для аналізу і звітності.
 • Перетворення протоколів: у разі якщо POS-система знає протоколи обміну ПРК або рівнемірів, то контролер PTS-2 може використовуватися для перетворення в будь-які інші протоколи обміну ПРК або рівнемірів.
 • Управління в режимі реального часу колонками і рівнемірами. Контролер PTS-2 забезпечує апаратне рішення для стабільної та надійної роботи АЗС.
 • Можливість управляти від декількох систем управління: кілька систем управління можуть одночасно підключатися до контролера PTS-2 по інтерфейсах Ethernet, RS-485 і RS-232.
 • Багатий набір перетворювачів інтерфейсів для паливороздавальних колонок: використовуючи перетворювачі інтерфейсів контролер PTS-2 може підключатися майже до всіх існуючих типів електричних інтерфейсів, використовуваних в колонках.
 • Вбудований веб-сервер для налаштування, моніторингу, управління, звітності, самодіагностики і оновлень програмного забезпечення.
 • Підтримка більше 100 брендів паливороздавальних колонок різних виробників: 2A, Actronic, Adast (Adamov Systems), Ag Walker, Agira, Angi International, Ariel, Aspro, Assytech, Astron, Azt, Baransay, Batchen, Bennett, Blue Sky, Censtar, CFT Clean Fuel, Compac, Coptron, Coritec, Datian Machines, Dem G. Spyrides, Develco, Dong Hwa Prime, Durulsan, Eaglestar, Emgaz Dragon, Epco, Esiwelma, Europump, Falcon LPG, Fornovo Gas, Fuelquip, Fuelsis, Galileo, Gaslin, Gerkon , Gilbarco, Greenfield, Hitachi, Hong Yang, IMW, Intermech, Kalvacha, Kievniigaz, Korea Ene, KPG-2, Kraus, Kwangshin, Lanfeng, LG Ene, Logitron, Maser, Meksan / Wayne SU86, Mekser, Mepsan, Midco, MM Petro (Zap), Motogaz, MS GAs, Nara, Nuova Migas, Nuovo Pignone, PEC (Gallagher Fuel Systems), Petposan, Petroequip, Petromeccanica, Petrotec, Prowalco, Pump Control, Real-Tech, RIX, Safe, Salzkotten, Sanki, Sea Bird, Shelf, Scheidt & Bachmann, Shibata, Slavutich, Somo Petro, Star, Tatsuno (Japan), Tatsuno Europe (former Benc), Tekse r, Tokheim, Tokheim India, Tokico, Tominaga, Topaz, Transponder, Ucar Elektric, Unicon-TIT, Vanzetti, Wayne Dresser, Wayne Pignone, Yenen, Zcheng Genuine Machines тощо.
 • Підтримка більше 35 брендів систем вимірювання рівня і рівнемірів різних виробників: Accu, Alisonic, Assytech, Bluesky, Dut-E, Eaglestar, Ebw, Enraf, Fafnir, Franklin Fueling, Gamicos, Gilbarco Veeder Root, Hectronic, Hong Yang, Humanentec, Incon, Labko, Mts Atg Sensors, ND, North Falcon, Omnicomm, Omntec, Opw, Qingdao Guihe, Start Italiana, Struna, Uniprobe, Vega, Windbell тощо.

Технічні характеристики #

ПАРАМЕТР ЗНАЧЕННЯ
Напруга живлення 12 В постійного струму
Споживання струму 700 мА (макс.)
Діапазон температур від -40°C до +80°C
Вага 200 г
Габаритні розміри 85 x 58 x 30 мм

Підтримувані виробники паливороздавальних колонок АЗС та автоматичних стояків наливу нафтобаз #

Підтримувані виробники систем вимірювання рівня і рівнемірів #


   Задайте Ваші питання по
"Контролер PTS-2 для АЗС"

  Надсилання повідомлення ... Будь ласка, зачекайте.

Інші продукти розділу:

Контролер PTS-1 для АЗС
Контролер PTS-1 для АЗС

Контролер PTS-1 для АЗС служить для управління паливороздавальними колонками і системами вимірювання рівня (рівнемірами), встановленими в резервуарах АЗС і нафтобаз. У контролер PTS-1 вписані протоколи обміну великої кількості різноманітних колонок і систем вимірювання рівня (рівнемірів). Кон

Контролер MC-4 для управління механічними ПРК
Контролер MC-4 для управління механічними ПРК

Контролер MC-4 для управління механічними ТРК призначений для управління внутрішніми ресурсами паливороздавальної колонки: двигуном, клапанами зниження витрат, датчиками імпульсів, датчиками пістолетів. Контролер MC-4 має вхідний інтерфейс RS-232 для зв'язку з системою управління (POS-системо