Боротьба з шахрайством і крадіжкою бензину

Система обліку розкрадань палива - програмно-апаратний комплекс, призначений для:

 • реєстрації витоків палива в процесі заправки на АЗС з точним числовим урахуванням кількості палива, що не доставлено в бак автомобіля
 • реєстрації розкрадань палива з баків автомобілів під час руху з точним числовим урахуванням обсягу викраденого палива
 • реєстрації розкрадань палива з паливних відсіків бензовоза з точним числовим урахуванням кількості викраденого палива
 • віддаленої візуалізації розташування кожного автомобіля
 • створення докладних звітів по кожному автомобілю (пробіг, геозони, зупинки та поїздки, звіти про тривоги, мотогодини і ін.)
 • консолідації всієї інформації по кожному автомобілю в базі даних центрального сервера з віддаленим переглядом і контролем за допомогою веб-браузера
 • інтеграції інформації, отриманої з датчиків автомобіля, з інформацією, отриманою від POS-системи, що заправляє автомобіль, для отримання точних даних про крадіжки палива
 • простої установки і обслуговування
 • система дозволяє відстежувати за щоденними звітами поточні зміни витрати палива кожного автомобіля, що забезпечує діагностику технічного стану двигуна автомобіля.

Це рішення корисно для компаній з автопарком, зацікавлених в ліквідації розкрадань палива їх водіями.


Система виявлення та фіксування фактів шахрайства і крадіжок бензину

Це рішення корисно для підприємств, що мають парк автомашин і зацікавлених у виключенні фактів крадіжки бензину водіями.

На АЗС підприємства встановлюється обладнання:

 • система управлення АЗС NaftaPOS
 • програмне забезпечення GPS-моніторинга
 • трекер GPS-моніторинга на автомашину

Система формує звіти, за якими забезпечується виявлення і фіксування фактів крадіжок бензину на підставі індикації автомашин, що потрапляють за фактом перевищення показника номінальної витрати палива в групу ризику. Це ті автомашини, поточну витрату палива яких перевищує допустимий номінальний. Водії, що потрапили в такий звіт, повинні будуть обґрунтувати причину, чому їх витрата перевищує номінально допустимий.

Запропоноване рішення істотно дешевше всіх аналогічних відомих, в ньому немає необхідності використовувати датчик рівня палива в баку автомобіля, за показаннями якого визначають витрата палива. Тобто рішення здешевлюється приблизно на 200 (вартість рівнеміра) + 30 (вартість його монтажу) доларів на кожен автомобіль. При цьому сам процес контролю за поточним витратою палива спрощується і автоматизується. За звітами системи легко контролювати роботу кожного автомашин підприємства.

Додатковий позитивний фактор: система дозволяє за щоденними звітами відстежувати в часі поточні щоденні зміни витрати двигуна кожного автомобіля, сприяючи діагностиці його технічного стану.

Схеми роботи #

Система реєстрації крадіжок нафтопродуктів
Натисніть на зображення для збільшення

У загальному випадку контролер FMS встановлюється всередині транспортного засобу, відстежує датчики транспортного засобу і реєструє будь-які зміни рівня палива в паливному баку транспортного засобу. Зареєстровані дані разом з GPS-розташування автомобіля відправляються на сервер, де і зберігаються. Разом з цим, опціонально POS-система, що видає паливо в бак транспортного засобу, ідентифікує транспортний засіб і зберігає кількість палива, залитого в транспортний засіб, на центральний сервер. Таким чином, центральний сервер має інформацію про зміни рівня палива в баку транспортного засобу, середню витрату палива на кожному з маршрутів транспортного засобу, а також кількості палива, залитому в бак транспортного засобу. На підставі цієї інформації система формує звіти, в яких вказується, коли і в яких місцях на карті сталося несанкціоноване вивантаження палива з бака автомобіля. Крім того, вона вказує маршрути, на яких витрата палива транспортного засобу була набагато більше середньої витрати палива (що, швидше за все, є крадіжкою палива). Також система дозволяє виявляти витоки палива, коли частина відпущеного палива не була доставлена ​​в бак автомобіля під час видачі палива в автомобіль на АЗС на підставі інформації, отриманої від POS-системи, яка обслуговує видачу, а також рівня зміни рівня палива всередині бака транспортного засобу під час видачі.


Система реєстрації крадіжок нафтопродуктів
Натисніть на зображення для збільшення

На додаток до описаного вище, система дозволяє відслідковувати в баках бензовоза будь-які зміни палива всередині них і зберігати всі дані про зміни на центральному сервері. Таким чином, можна формувати звіти і бачити, коли і в яких місцях на карті відбулися зміни рівня палива всередині паливних відсіків (що, швидше за все, є крадіжкою толива).

Особливості #

 • карти Google / Openstreet і інші карти за запитом клієнта
 • відстеження
 • геозони
 • більше 20 звітів (пробіг, геозон, зупинки та поїздки, звіти про тривоги, мотогодини і ін.)
 • повідомлення по електронній пошті
 • звітність по електронній пошті
 • історія бази даних за 12 місяців

Зовнішній вигляд програмного забезпечення #

 
 
 

 
 
 

 
 
 
Натисніть на зображення для збільшення

Продукти, що входять до складу рішення:

Система управління для АЗС NaftaPOS
Система управління для АЗС NaftaPOS

Система управління для АЗС NaftaPOS є комплексним програмним забезпеченням для АЗС, АГЗС та АГНКС і призначена для: забезпечення управління технологічними процесами і устаткуванням АЗС, АГЗС, АГНКС (ПРК, рівнеміри, цінові табло, автомобільні мийки, ін.) автоматизованого вимірю   Задайте Ваші питання по
"Боротьба з шахрайством і крадіжкою бензину"

  Надсилання повідомлення ... Будь ласка, зачекайте.